Pierwsze dwie dekady dwudziestego pierwszego wieku niewątpliwie mijają nam pod znakiem postępującej motoryzacji.

Nawet mniejsze miasteczka, które jeszcze dwadzieścia lat temu w godzinach szczytu zapełniały się rowerami, wieczorami zatapiają się w gęstym smogu. 
Większa ilość samochodów oznacza większą ilość klientów na stacjach benzynowych. Połączmy to z ciągłymi podwyżkami akcyzy, a przestanie nas dziwić ciągły wzrost cen benzyny. Dlatego warsztat samochodowy z Lublina oferuje nowoczesne, oszczędne dla samochodu i portfela instalacje gazowe LPG. W dzisiejszych czasach nawet zamożni kierowcy często montują w swoich samochodach takie instalacje. 
W perspektywie dłuższego czasu jest to spora oszczędność pieniędzy, a ponadto, wbrew obiegowej opinii, montaż nowoczesnej instalacji LPG wcale nie wpływa negatywnie na osiągi i stan techniczny pojazdu. Ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że liczy się nie tylko wysokiej jakości zbiornik LPG z homologacją. Nawet najlepszej jakości podzespoły nie zagwarantują nam odpowiedniej współpracy układu z pojazdem, jeśli nie zostaną zamontowane z zachowaniem odpowiednich standardów. 
Dlatego należy upewnić się, że firma instalująca auto gaz ma bogate doświadczenie w swoim fachu, a jej pracownicy są zaangażowani i skoncentrowani na swoich obowiązkach. Podsumowując, instalacja LPG, jeśli wykonana odpowiednio, posiada wiele zalet. 
Chyba jedyną wadą odpowiednio zamontowanej instalacji jest konieczność odbywania okresowych przeglądów, jednak nawet to nie przysłania oczywistych zalet jakie płyną z tego rozwiązania.
Źródło informacji: 

Fotografie:

warsztat samochodowy z Lublina

instalacje gazowe lpg

firma instalująca auto gaz