Współczesny świat pędzi jak szalony, w związku z czym przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej muszą bardzo szybko się dostosowywać do nowych realiów.

Potrzebują one szybko i sprawnie przeanalizować mnóstwo danych, z których wyniknie ich działanie na przyszłość. 
Bardzo przydatną rzeczą w takich sytuacjach są narzędzia business inteligence, które w znacznym stopniu ułatwiają proces przetwarzania danych. Ważna jest również odpowiednia wizualizacja danych, która pomaga te dane łatwo przyswoić i zrozumieć. Tu do akcji może wkroczyć oprogramowanie tableau. Jest to program, który w bardzo szybki i przejrzysty sposób spowoduje, że dane przez nas przetwarzane zostaną zwizualizowane w czytelny sposób. 
Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze analizy i raporty zyskują nową jakość, ponieważ są zdecydowanie bardziej czytelne dla pozostałych uczestników zebrań. Istotną zaletą Tableau jest jego przejrzystość i prostota. W bardzo łatwy sposób możemy podłączać do programu bazy danych, które już stworzyliśmy, a program sam podsunie nam graficzne wizualizacje tych danych. Dane, które program otrzyma możemy analizować w przeróżny sposób. 
Czy to będą proste wykresy, czy mapy (przykładowo najlepiej sprzedających punktów) Tableau nam to pokaże w przejrzysty sposób. Mając na podorędziu takie narzędzie, znacznie szybciej możemy przekazać ogromną ilość informacji, które akurat analizujemy. 
W programie Tableau tworzymy dashboard, który na jednej planszy jest w stanie zawrzeć duże ilości danych, dzięki czemu łatwiej jest je przyswoić, przeanalizować i porównać. To z kolei powoduje, że możemy szybciej oraz, co ważniejsze, skuteczniej podejmować ważkie decyzje dotyczące działalności danego przedsiębiorstwa.
Zobacz program tableau i dodatki do analizy danych na stronie https://newdatalabs.com/dodatki-do-tableau/

Fotografie:

narzędzia

biznes

dane

wizualizacja

oprogramowanie

tableau